• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Шоу Зеленського в Росії: в кастингу "Ліги сміху" візьмуть участь команди з України та "ДНР"

У російському кастингу гумористичного шоу "Ліга сміху", автором якого є студія "Квартал 95" нинішнього президента України Володимира Зеленського, братимуть участь команди з невизнаної "ДНР"

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив автор Кабаре "Веселий ПесецЪ'" (Театр "КВК ДГУ"), гуморист Євген Гендін, передає "ДС".

"Це кастинг. Це "Ліга сміху" в Москві. Це франшиза від дистриб'ютора. Все по-білому. Точніше, по-біло-синьо-червоному. Буває", — написав він у себе в Facebook.

Раніше стало відомо, що російський телеканал "СТС" запускає аналог українського гумористичного шоу "Ліга сміху", кастинг команд стартує 25 січня. Автором програми є студія "Квартал 95". Шоу було створено ще у 2015 році. Спочатку ведучим був Володимир Зеленський, а після його "підвищення" Євген Кошовий. У 2020-му році на зимовому кубку проєкт вів Потап (Олексій Потапенко).

"Одеська команда "Збірна медиків" має честь виступати після команди "Дуэт имени нет" з "донецької народної республіки"."МУА"(Україна) розігріває перед "СРСР", Володимир. "Падик-19", Запоріжжя, втиснувся між Збірною Усть-Кузьмінська і "Кешем і треш" з самих Чебоксар. Ну а "Подруги твого хлопця", Харків — вони під Володимиром, але над Пітером. І всі разом вони, звичайно, поплескають 168-й команді — "все Пуteam" ("ДНР")", — прокоментував Гендін.

Він також опублікував скріншоти відповідних заявок на участь в кастингу франшизи.

Гендін, який раніше також був позаштатним радником мера Дніпра, нагадав, що російська "Ліга сміху — це спільний проєкт каналу "СТС" і "Міжнародного Союзу КВК".

"Непорушний союз, який весело і завзято проводив ігри в окупованому Криму. Ну, що ж, яка різниця".

Зауважимо, раніше "Квартал 95" не підтвердив, але і не спростував інформацію про продаж франшизи на гумористичне шоу "Ліга сміху" російському телеканалу "СТС". У студії заявили, що дистрибуцією продукції "Кварталу" займається шведська компанія. Тим часом покупку франшизи на українське шоу "Студії "Квартал 95"вже підтвердив учасник креативної команди російської "Ліги сміху" редактор "Міжнародного союзу КВК" Євген Донських.

    Реклама на dsnews.ua