• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Сутичка Киви і Тищенка: нардеп-борець Беленюк дав фаховий коментар

Заступник глави фракції "Слуга народу" Микола Тищенко переміг в силовому протистоянні з представником "Опозиційної платформи — За життя" Іллею Кивою

Реклама на dsnews.ua

Таку оцінку дав колега Тищенка по фракції Жан Беленюк, передає "ДС".

"Сьогодні в Раді день Греко-Римської боротьби. У сутичці Тищенко — Кива перемогу здобув Микола Тищенко, виконавши витіснення суперника за допомогою захоплення "рука знизу", що оцінюється в 1 бал! Мої вітання переможцю", — іронічно прокоментував нардеп.

У коментарях Беленюк також висловив "респект" Киві, нагадавши, що він "вчений", а Тищенко — майстер спорту. "Треба, думаю, дати вченому поблажку, все-таки не побоявся вийти проти майстра спорту", — написав він.

Як відомо, Жан Беленюк — заслужений майстер спорту України, переможець багатьох міжнародних змагань, олімпійський призер з греко-римської боротьби.

Нагадаємо, під час засідання парламенту 17 червня "слуга" Микита Потураєв заявив, що "епоха брехні в Україні закінчиться тоді, коли повсталий народ витягне фракцію (ОПЗЖ, — "ДС"), сукупний статок якої можна порівняти з бюджетом України, і розстріляє". Після цього почалася сутичка, яка переросла у бійку.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua