• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Сильний недобір опадів: водосховища Криму стрімко міліють

Рівень води у водосховищах в окупованому Криму продовжує знижуватися швидкими темпами через недобір опадів, зокрема трьох малосніжних зим поспіль

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомили в окупаційному Кримському гідрометцентрі, передає "ДС".

"У травні в басейнах річок випало 2.9-25 мм опадів або 7-35% норми. Самий значний недобір опадів відчувався в басейнах річок Кача, Бельбек, Чорна, Салгір… У Кримських горах знову спостерігався значний недобір опадів: М Ай-Петрі 16 мм (24% норми), М Ангарський перевал 16.8 мм (22% норми)", — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що три роки поспіль зима в Криму малосніжна, що також сприяло пересиханню на більшості селевих річок в районі Алушти, Судака і Феодосії.

Крім того, приплив води в водосховища природного стоку в травні значно зменшився. Тривало інтенсивне відбирання запасів води водосховищ природного стоку, які ще залишилися, загальний сумарний запас води в яких на початок літа склав 79.24 млн.куб.м, що на 6.531 млн.куб.м менше, ніж в квітні і на 5.92 млн.куб.м менше, ніж в травні 2020 року.

Як повідомляла "ДС", міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що в окупованому Криму запущено тимчасовий водопровід, який нібито вирішить водну проблему на півострові.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua