• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Скандальний Сивохо придумав план, як повернути Донбас "за тиждень"

Ексрадник секретаря РНБО, глава так званої Нацплатформи примирення і єдності Сергій Сивохо висловив думку, що бізнесмени могли би за тиждень повернути окупований Донбас під контроль України

Сергій Сивохо
Сергій Сивохо / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в інтерв'ю Вестям, передає "ДС".

Сивохо звернув увагу на те, що терористи "ДНР" нібито надають медичну допомогу жителям України.

"Мало хто знає, що керівництво т.зв. ДНР продовжує свою програму об'єднання донецького народу. Ви знаєте, що зараз українець, у якого прописка в містах Донецької області, може приїхати туди і безкоштовно лікуватися? В онкоцентрі, припустимо, є люди і з Івано-Франківська, які приїжджають туди, тому що в Донецьку дуже сильна онкошкола", — зробив гучну заяву Сивохо, який раніше говорив, що жителі ОРДЛО повинні голосувати на виборах в Україні онлайн.

При цьому він додав, що донецька медицина, особливо травматологія, за час війни отримала великий досвід, і до донецьких лікарів нібито звертаються за консультаціями з усього світу.

"Ми пропонуємо вести діалог саме на такому, професійному, рівні. Нам потрібно не втрачати цих людей, нам треба спілкуватися. Ніхто не закликає вас спілкуватися з керівництвом "ЛДНР". Припустимо, лідери в медицині зустрічаються з лідерами в медицині, освіти — з освіти, бізнесмени — з бізнесменами. Якби бізнесменам віддали ситуацію на відкуп, регіон би повернувся вже через тиждень! Ці люди знайдуть контакти дуже швидко, а економічна блокада стала чи не головною помилкою за час конфлікту", — заявив скандальний Сивохо.

Нагадаємо, в 2020 році за ініціативою Сивоха в Києві офіційно презентували Національну платформу примирення і єдності. Однак заходу завадили активісти, які спочатку заблокували вхід на презентацію, скандували "Ганьба!", а після повалили Сергія Сивоха на підлогу зі словами "Все, до побачення, ти продовжуєш просто обманювати, пішов звідси".

Напередодні презентації тодішній радник секретаря РНБО назвав війну на Донбасі "внутрішнім конфліктом". Власне, це висловлювання і спровокувало агресію активістів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua