• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Сивохо хоче, щоб жителі "ЛДНР" голосували на виборах в Україні онлайн

Керівник "Національної платформи примирення і єдності", екс-радник секретаря РНБО Сергій Сивохо запропонував ввести електронне голосування на виборах в Україні для жителів окупованого Донбасу

Сергій Сивохо
Сергій Сивохо / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі 1+1, передає "ДС".

Говорячи про російські вибори, до яких залучають жителів ОРДЛО, Сивохо повідомив про випадки примусу людей до участі в голосуванні. І зазначив про необхідність участі жителів окупованого Донбасу у виборах, які проводить Україна.

"Я вважаю, що ми просто втрачали можливість залучати наших людей там до голосування. І зараз, коли ми всі такі "цифрові", можна було б уже хоча б за останні два роки придумати якийсь електронний спосіб голосування", — сказав Сивохо.

"Щоб вони (мешканці ОРДЛО — "ДС") не забували, що вони частина України. Тому що всі останні наші заяви тільки їх відштовхують", — додав він.

Крім того, Сивохо заявив, що отримує від мешканців ОРДЛО "сигнали про розчарування в Україні".

Як повідомляла "ДС", 8 вересня Верховна Рада підтримала постанову про звернення до міжнародних організацій із закликом не визнавати вибори до Державної думи РФ, які Росія проводить в окупованих Криму і Севастополі.

Раніше уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова заявила, що жителів ОРДЛО змушують брати участь у виборах до Держдуми РФ, а в разі відмови — погрожують штрафами і звільненнями.

Прессекретар президента Сергій Никифоров підкреслив, що вибори до Держдуми на Донбасі будуть юридично нікчемними. Однак місцеві жителі можуть прийняти в них участь.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua