• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Скільки випадків COVID-19 виявлятимуть в Україні до кінця тижня: прогноз НАНУ

Реклама на dsnews.ua

Учені Національної академії наук України оприлюднили черговий прогноз розвитку епідемії COVID-19 в Україні (на 11-18 вересня)

Про це йдеться у повідомленні пресслужби НАНУ, передає "ДС".

Прогноз підготовлений робочою групою з математичного моделювання проблем, повʼязаних з епідемією коронавірусної хвороби.

Як зазначається, статистика в Україні продовжує зростати приблизно постійними темпами.

За прогнозом, середнє значення кількості нових інфікованих на 18 вересня складе 3 000, 50 летальних випадків на день.

Зазначається, що кількість людей, які одужують, почала збільшуватися і становить близько 900 на день.

"Хоча темпи одужання все ще набагато менше кількості нових інфекцій. Ймовірно, зростає частка людей, які фактично одужали на самоізоляції, але офіційно не виписані або не пройшли повторного ПЛР тестування", — кажуть в академії.

За даними НАНУ, в середньому в Україні кількість ПЛР-тестів, витрачених на одне нове виявлення, майже не змінилося, хоча останнім тижнем спостерігається незначна позитивна тенденція.

Середнє значення за останній тиждень — 9,1 тесту на нове виявлення (10.9%). Однак цей показник сильно відрізняється у регіонах. Найгірший — у Хмельницькій області, 4.1 тесту (24%). У Києві показник тестування вдвічі вищий за середній в Україні (19 тестів на виявлення), що досягається значною мірою за рахунок роботи приватних лабораторій.

Як писала "ДС", станом на ранок 14 вересня (7:05 за Києвом) у світі зафіксували 28 902 170 випадків зараження коронавірусом.

    Реклама на dsnews.ua