• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

"Слуга" Кабанов довів до сліз Бужанського "жартом" про "обезголовленого" В'ятровича (ФОТО)

Народних депутатів фракції "Слуга народу" Олександра Кабанова і Максима Бужанського розсмішив "жарт" про нардепа від "Європейської солідарності" Володимира Вʼятровича

Реклама на dsnews.ua

Відповідне листування зафіксував фотокореспондент сайту #Букви, інформує "ДС".

"За результатами вчорашнього засідання гуманітарного комітету можна впевнено стверджувати, що В'ятрович із відрубаною головою здатен ще дві години перейменовувати вулиці, ініціювати постанови й гуляти на бенкеті з приводу Голодомору", – написав Кабанов.

Його співрозмовник, Максим Бужанський, відреагував на це "смайлами" й словом "ридаю".

Своєю чергою Володимир Вʼятрович коротко відреагував на листування "слуг". "Це не просто колега-депутат "шутят", це колега з комітету культури", — написав він у себе в Facebook.

Зазначимо, що 14 квітня відбулося засідання комітету Верховної Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики. Ймовірно, саме про нього йшлося в "жарті".

Серед питань, які розглядалися на засіданні, були: проєкт постанови про додаткові заходи з ушанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту; проєкт закону щодо створення Меморіального простору пам'яті жертв трагедій Бабиного Яру та Голокосту; проєкт закону про дерадянізацію законодавства України та інші.

За підсумками цього засідання Володимир В'ятрович повідомляв, що комітет "підтримав знаковий проєкт постанови "Про додаткові заходи з ушанування пам'яті жертв трагедії Бабиного Яру та Голокосту".

Примітно, що на днях Олександр Кабанов вже потрапляв в обʼєктив парламентських фотокорів через кумедне листування про "мінікупер" в Раді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua