• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Слуги народу" заблокували трибуну Верховної Ради через КСУ (ФОТО)

Народні депутати, більшість з яких склали представники президентської фракції "Слуга народу", вийшли до трибуни Верховної Ради, щоб зачитати звернення щодо ситуації навколо Конституційного Суду України

Блокування трибуни ВР через КСУ
Блокування трибуни ВР через КСУ
Реклама на dsnews.ua

Текст заяви зачитав "слуга" Бакумов, інформує кореспондент "ДС".

Він зазначив, що це спільна заява представників фракцій і депутатських груп. Основна теза заяви — заклик до суддів Конституційного Суду добровільно скласти повноваження.

"Закликаємо суддів КСУ, які підтримали рішення (про неконституційність положення про кримінальну відповідальність за недостовірне декларування, — прим. "ДС"), скласти з себе повноваження суддів Конституційного Суду України за власним бажанням або ж подати у відставку невідкладно", — заявив нардеп.

Після цього під оплески парламентарі розійшлися по місцях.

Як писала "ДС", у ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного суду України (КСУ). Водночас 3 листопада нардепи "Слуги народу" почали збирати підписи під зверненням до суддів Конституційного Суду щодо їхньої добровільної відставки.

    Реклама на dsnews.ua