• USD 39.4
  • EUR 42.8
  • GBP 49.9
Спецпроєкти

Сонливість: як боротися, якщо сон - не варіант

Сонливість зранку та вдень кожен відчував не раз. Найкращий спосіб запобігти цьому — повноцінний сон. Але є ще декілька способів, які допоможуть перестати куняти та остаточно прокинутися

Реклама на dsnews.ua

Порадами фахівців ділиться medfactor.com.ua.

Вода

Іноді зневоднення може викликати втому, тому стакан води з ранку допомагає прокинутися. Крім того, це відновить водний баланс і підвищить концентрацію уваги. При цьому на каву краще не покладатися і не пити його у вечірній час. Напій дійсно підвищує рівень енергії, але може порушити сон і погіршити його якість.

Ранкова рутина

Експерти радять дотримуватися одного і того ж ранкового розпорядку і вставати кожен день в один і той же час. До ранкової рутини можна віднести холодний душ з ранку, готування сніданку, медитацію.

Фізична активність

Вправи допомагають поліпшити кровотік і прискорити серцебиття, що, в свою чергу, надає бадьорості. Якщо з ранку немає часу на повноцінне тренування, можна обмежитися розминкою.

Правильний сніданок

Правильний сніданок також допоможе підбадьоритися. Відзначається, що перший прийом їжі повинен містити багато білків і вуглеводів, а також включати фрукти або овочі.

Рута

Перцева м’ята має підбадьорливі властивості, покращує пам’ять, підвищує увагу, тому її можна використовувати при втомі. Наприклад, можна жувати гумку з перцевою м’ятою або випити м’ятний чай, а також понюхати масло з перцевою м’ятою.

Масаж

Ще один спосіб – масаж голови. Це допоможе поліпшити кровотік і підвищити бадьорість.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua