• USD 28.5
  • EUR 34
  • GBP 38
Спецпроєкти

Спостерігачі ОБСЄ зафіксували присутність бойовиків на ділянках розведення на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала присутність членів російських збройних формувань на території та поблизу ділянок розведення у Станиці Луганській, Золотому та Петрівському

Про це повідомляється у звіті СММ ОБСЄ в Україні № 255/2020 від 26 жовтня, інформує "ДС".

"24 жовтня, здійснюючи моніторинг із підконтрольної урядові сторони ділянки розведення в районі н. п. Станиця Луганська (підконтрольний урядові, 16 км на північний схід від Луганська), команда Місії констатувала спокійну ситуацію. 25 жовтня в межах ділянки розведення спостерігачі бачили 3 членів збройних формувань (із нарукавними пов’язками з написом "СЦКК") на південь від нового прольоту мосту біля Станиці Луганської (15 км на північний схід від Луганська)", — повідомили спостерігачі.

Крім того, у ніч із 23 на 24 жовтня в межах ділянки розведення в районі н. п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська) безпілотний літальний апарат (БПЛА) СММ дальнього радіуса дії зафіксував особу на колишній позиції збройних формувань РФ поблизу східного краю ділянки, орієнтовно за 1,4 км на північ від її південно-східного кута.

"24 та 25 жовтня за межами ділянки розведення спостерігачі бачили членів збройних формувань (із нарукавними пов’язками з написом "СЦКК"), які зайшли вглиб ділянки розведення до місця приблизно за 350 м на північ від її південного краю, а згодом повернулись. 24 жовтня члени збройних формувань йшли в супроводі 3 осіб у захисному спорядженні", — зазначається у звіті СММ ОБСЄ.

Також 25 жовтня, здійснюючи моніторинг на південному краю ділянки розведення, члени патруля Місії зафіксували 10 пострілів з озброєння невстановленого типу на відстані близько 1 км на південний схід (за оцінкою, поза ділянкою розведення, однак у межах 5 км від її краю).

"Увечері 23 жовтня на ділянці розведення в районі н. п. Петрівське (непідконтрольний урядові, 41 км на південь від Донецька) БПЛА СММ дальнього радіуса дії зафіксував особу на колишній позиції збройних формувань біля південно-східного кута ділянки", — повідомили в СММ.

Як писала "ДС", протягом минулої доби, 26 жовтня, російські бойовики зі складу терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР" три рази порушили мирні домовленості в районі проведення операції Обʼєднаних сил на Донбасі.

    Реклама на dsnews.ua