• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Степанов б'є на сполох через збільшення складних випадків захворювання на коронавірус

Реклама на dsnews.ua

В Україні стало більше складних випадків зараження коронавірусом, також зростає рівень захворюваності на COVID-19 у дітей

Про це сьогодні повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, інформує "ДС".

"У нас черговий антирекорд. Сьогодні за добу захворіла 1 453 особи. З них 103 дитини і 93 медичних працівники. Було госпіталізовано 280 людей. Хочу нагадати, що госпіталізації підлягають люди, які перебувають у важкому перебігу хвороби … Цифри вражають кожного дня. Практично кожного дня ми ставимо антирекорд. Давайте вже задумаємося про відношення до карантинних правил! У нас дуже багато стало складних випадків, почав змінюватися перебіг хвороби. Вона дуже важко переноситься. У нас збільшується кількість летальних випадків, у нас збільшується госпіталізація", — заявив Степанов.

Зазначимо, що добовий приріст і число нових жертв CОVID-19, зафіксовані вранці 7 серпня, стали рекордними за весь час епідемії.

Як писала "ДС", станом на ранок 6 серпня загальна кількість випадків інфікування коронавірусом в Україні досягла 76 808, за добу було зафіксовано рекордне число нових випадків — 1318.

    Реклама на dsnews.ua