• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Степанов назвав кількість вільних ліжок в Києві, які можуть прийняти інфікованих коронавірусом

Реклама на dsnews.ua

У лікарнях Києва для лікування пацієнтів з COVID-19 виділено 2 781 ліжко, з яких 840 є вільними

Про це заявив міністр охорони здоров'я Максим Степанов, передає "ДС" з посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У Києві на сьогоднішній день відведено під лікування хворих на COVID-19 2 781 ліжко. Станом на ранок зайнято 1 941 ліжко, тобто ви бачите, що більш ніж 800 ліжок вільні", — сказав Степанов.

За словами міністра, деякі клініки столиці, "наприклад, Олександрівська лікарня або інші, заповнені, але в такому випадку пацієнтів відвозять в інші лікарні згідно із затвердженими маршрутами".

"У нас є чітке розуміння, як ми далі будемо збільшувати кількість ліжок ... ми будемо їх збільшувати до 52 тисяч — це 30% від усього ліжкового фонду, який є в країні і який може бути використаний для лікування хворих на COVID-19", — розповів Степанов.

Міністр охорони здоров'я назвав регіони, де ситуація із захворюванням COVID-19 напружена: "в Києві до 70% ліжко-місць зайняті, така ж ситуація в Харківській області, більш напружена — в Донецькій, Луганській, Одеській областях і Одесі, де ми постійно збільшуємо кількість ліжок".

Нагадаємо, станом на ранок 16 жовтня в Україні зафіксовано 5 992 нових випадки зараження коронавірусом, загальна кількість інфікованих досягла 287 231.

    Реклама на dsnews.ua