• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Степанов назвав терміни поставок COVID-вакцини Pfizer до України

Україна отримає 10 млн доз вакцини від коронавірусу виробництва американської компанії Pfizer протягом поточного року

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив міністр охорони здоровʼя Максим Степанов на телеканалі "Україна 24", передає "ДС".

"Ми достатньо довго працювали над цим контрактом. Вирішальною була розмова Зеленського з виконавчим директором компанії Pfizer. Після того в нас все скоріше пішло. Багато було безсонних ночей, це ще потребувало прийняття закону, інших нормативних актів. І нарешті я і Pfizer підписали цей договір. У нас передбачено, що поставка всіх 10 млн вакцин відбудеться протягом 2021 року. Перші партії, ми думаємо, що отримаємо протягом декількох місяців. Ми розраховуємо, що в травні вже маємо отримати перші дози за цим контрактом. Тобто травень-червень, скажімо так", — повідомив міністр.

Степанов також зазначив, що в Україні будуть створені необхідні умови для зберігання вакцин Pfizer.

"Ми розуміємо, як будемо робити – холодовий ланцюг, логістику, де будемо зберігати, і також в рамках своїх контрактів, які будуть заключені з компаніями, які зможуть забезпечити нам зберігання цієї вакцини на центральному складі. Ми все це зробимо, це все пропрацьовано", -додав він.

Як повідомляла "ДС", раніше в Офісі президента повідомили про укладення договору з американською фармацевтичною корпорацією Pfizer на поставку 10 млн доз вакцини проти COVID-19.

Американське агентство USAID надасть допомогу Україні в підготовці до отримання вакцини від коронавірусу виробництва компанії Pfizer.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua