• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Степанов пояснив потрапляння Харкова до "червоної зони" технічною помилкою

Реклама на dsnews.ua

Харків опинився в червоній зоні епідеміологічної небезпеки у зв'язку з технічною помилкою одного зі співробітників Центру громадського здоров'я МОЗ України

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов сказав на брифінгу в п'ятницю, 7 серпня, за підсумками засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає "ДС" з посиланням на Укрінформ.

"Сьогодні сталася технічна помилка, коли деякі інформаційні ресурси поширили інформацію, яку вони побачили на ресурсі Центру громадського здоров'я. Там була суто технічна помилка одного з працівників, який роблячи ті чи інші моделювання, зробив цю помилку і ця інформація виявилася спочатку на ресурсах ЦГЗ, а потім журналістами вже була поширена, що це нібито офіційна інформація Міністерства охорони здоров'я. Зі свого боку хочу вибачитися за технічну помилку, яку допустив один з працівників Центру громадського здоров'я", — сказав Степанов.

Він закликав користуватися офіційною інформацією МОЗ.

Нагадаємо, сьогодні Центр громадського здоров'я при МОЗ оновило карту карантинних зон.

Однак через кілька годин повернули колишню карту, а на сайті міністерства з'явився реліз про те, що ця інформація була недостовірною.

У коментарі "Громадському" МОЗ повідомило, що карта оновилася автоматично при завантаженні нових даних, які не були затверджені.

При цьому раніше Максим Степанов заявляв, що при внесенні того чи іншого регіону в певних список карантинних зон відсутній людський фактор.

    Реклама на dsnews.ua