• USD 28.3
  • EUR 33.2
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Степанов попереджає Дніпро про ризики після святкування Дня міста

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов обурений масштабним святкуванням Дня міста в Дніпрі в період пандемії COVID-19

Про це він сказав на брифінгу в неділю, 13 вересня, передає "ДС".

"Коли сьогодні вранці я побачив фотографії зі святкування Дня міста Дніпра, на якому зібралися, напевно, десятки тисяч людей, у мене виникло питання до місцевої влади", — зазначив Степанов.

Міністр підкреслив, що під час масового скупчення людей ризик спалаху хвороби зростає, тому проведення масштабних концертів ризиковано.

"Знаючи вас (місцева влада Дніпра. — Ред.), Я впевнений, що ви усвідомлюєте, що таке COVID-19, ви усвідомлюєте, які ризики несе ця хвороба. Я розумію, що зараз у вас відбуваються політичні процеси, які йдуть по всій країні. Але так свідомо почати проводити концерти. Я навіть не кажу, що вони заборонені постановою Кабміну, — сказав Степанов. — навіть кілька людей, що мають Коронавірусние хвороба на святкуванні, можуть інфікувати сотні або тисячі, що вже скоро ми можемо побачити ".

12-13 вересня в Дніпрі святкують День міста. В рамках святкування відбулися масові заходи, зокрема, концерт класичної музики. Музичні твори виконували симфонічний оркестр Festival, духовий оркестр Дніпропетровської академії музики ім. Глінки та київська вокальна джаз-група Mansound.

Нагадаємо, в Україні за минулу добу виявили 2476 нових випадків зараження коронавірусів, з початку епідемії в цілому їх зафіксовано 154 335.

    Реклама на dsnews.ua