• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Ви збережете життя хоча б однієї людини", - МОЗ просить підприємців з розумінням поставитися до карантину вихідного дня

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав представників бізнесу з розумінням поставитися до необхідності введення такого заходу, як карантин вихідного дня, адже це допоможе зберегти життя людей

Про це він сказав на брифінгу в суботу, 14 листопада, передає "ДС".

"Я розумію, що ви будете в ці дні втрачати кошти. Я впевнений, що мої колеги по уряду, по Міністерству економіки запропонують вам якийсь механізм, яким чином підтримати вас в такий складний з економічної точки зору період. Подумайте, що в кінцевому підсумку ви збережете життя хоча б однієї людини. Ця людина, вже після епідемії, буде ходити в ваш ресторан, ваше кафе ", — звернувся глава МОЗ до підприємців.

У той же час він закликав міських голів, які беруть участь у другому турі місцевих виборів, припинити спекуляції навколо карантину вихідного дня.

"Хочу звернутися до деяких мерів, у яких попереду другий тур. У мене до вас єдине прохання. Починайте ставитися до своїх виборців як до людей, а не як до електорату. Життя і здоров'я людей набагато вище, ніж будь-які інші, передвиборні речі", — підкреслив Степанов.

Нагадаємо, за станом на 14 листопада в Україні лабораторно підтверджено 525 176 випадків захворювання COVID-19, з них 9508 летальних, вже одужали 238811 чоловік. За добу виявлено 12 524 нових випадки коронавирусной хвороби.

    Реклама на dsnews.ua