• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Степанов заявив, що Одесу очікує спалах COVID-19 після святкування Дня міста

Реклама на dsnews.ua

Порушення заходів безпеки під час святкування Дня міста Одеси призведе до збільшення числа хворих коронавірусом

Про це міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив на брифінгу 3 вересня, передає "ДС".

Крім того, за його даними, в Одеській області заповненість ліжок в лікарнях, де лікують хворих коронавірусною хворобою, становить 66%.

"Вчора в мережу потрапили фотографії зі святкування Дня міста в Одесі. Ну, мені здається, те, що ми побачили, за межею здорового глузду", — заявив він.

Степанов звернувся до міської влади Одеси.

"Я розумію, що ви зараз всі перебуваєте у виборах. Що ви всі живете виключно виборчими процесами. Але ви знаєте в якому стані зараз знаходиться епідситуація в Одесі?", — заявив він.

Міністр прогнозує спалах захворювання в області та, зокрема, в Одесі.

"Не треба бути Вангою, щоб чітко усвідомлювати, що через буквально кілька днів, тижнів, побачимо ще більше зростання числа хворих COVID-19 в Одеській області і, безпосередньо, в місті Одесі", — заявив він.

Степанов пообіцяв підняти це питання перед контролюючими органами, щоб зробити висновки щодо проведення таких заходів, які несуть пряму загрозу життю громадян.

Відзначимо, вчора, 2 вересня, в Одесі святкували День міста. У районах міста відбулися різноманітні заходи. День міста завершився традиційним гала-концертом на Потьомкінських сходах.

Нагадаємо, станом на ранок 3 вересня в Україні зафіксовано 2430 нових випадків коронавірусної хвороби.

    Реклама на dsnews.ua