• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Стрілянина на чеченському весіллі під Одесою: стрілок пообіцяв "більше такого не робити" (ВІДЕО)

У мережі оприлюднено відео, на якому молодий чоловік просить вибачення за стрілянину з автомата під час святкування весілля під Одесою

Одеські чеченці
Одеські чеченці / Думська
Реклама на dsnews.ua

Він розкаюється в скоєному і обіцяє надалі подібного не вчиняти, передає "ДС".

"Я, Крамаренко Кирило Ігорович, перепрошую у жителів міста Одеси за свою неналежну поведінку. Я щиро каюся і надалі зобов'язуюсь більше не робити таких вчинків", — сказав молодий чоловік.

Зазначимо, що на Кавказі, особливо в Чечні (Росія), понад десять років поширена практика примусу до публічних вибачень, причому вона зачіпає всіх, чия поведінка так чи інакше дратує владу, або в пропагандистських цілях, щоб показати "хто тут влада", пише "Кавказький вузол". При цьому, як зазначає видання, вибачаються не тільки місцеві жителі, а й політики, релігійні діячі та діячі культури, жителі інших кавказьких регіонів. Практика публічних вибачень на камеру поступово набуває популярності й в тих країнах, де є активна чеченська діаспора.

Як повідомлялося, 14 липня під Одесою молодик посеред вулиці відкрив стрільбу з автомата. Його дії схвальними вигуками підтримали десятки інших чоловіків. Деякі з них влаштували "дрифт", наражаючи на небезпеку водіїв інших автомобілів. Як з'ясувалося, стрілянину і безлад на дорозі влаштували учасники кавказького весілля. Згодом поліція припинила неадекватне святкування, затримавши стрілка і його товаришів.

За попередньою інформацією, весілля було у 24-х річного Магомеда Закаріева, який кілька разів ставав чемпіоном України з вільної боротьби.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua