• USD 40.4
 • EUR 43.5
 • GBP 51.6
Спецпроєкти

Сучасні котеджі та таунхауси від будівельної компанії Smart Development

Фокусуючись на сучасних котеджах і таунхаусах, забудовник Smart Development встановлює нові стандарти дизайну, функціональності й екологічності

Реклама на dsnews.ua

Мрієте про будинок, у якому гармонійно поєднуються класичний шарм і сучасний дизайн? Тоді зверніть увагу на проєкти будівельної компанії Smart Development.

Чому саме Smart Development

Компанія розпочала свій шлях у 2017 році зі зведення малоповерхових будівель — таунхаусів і котеджів. За цей час Smart Development побудувала понад 17 об'єктів загальною площею більш ніж 25 000 квадратних метрів. Для кожного з проєктів були розроблені унікальна концепція та фасадні рішення.

Але що вирізняє Smart Development з-поміж інших забудовників? Серед переваг компанії:

 1. Відсутність шаблонів. Як лідери на ринку блокованої забудови столиці та області Smart Development прагне створювати комфортні комплекси з естетичною архітектурою, відмовившись від стандартних і шаблонних будівель.   
 2. Сучасні технології будівництва. Для зведення будинків під Києвом Smart Development використовує сучасні методи будівництва, які забезпечують високу якість і довговічність об’єктів.
 3. Зручні планування. Під час створення будинків компанія враховує провідні тенденції та створює продумані простори, які є водночас комфортними й функціональними.
 4. Комфортні локації. Більшість проєктів Smart Development розташовані в радіусі 30 км від столиці. Зокрема, йдеться про локації, як-от Софіївська Борщагівка, Крюківщина, Хотів, Гостомель, Петропавлівська Борщагівка, Віта-Поштова і Святопетрівське. Але у Києві також є кілька ЖК від забудовника.
 5. Екологічність. Smart Development надає перевагу використанню в ході будівництва екологічно чистих матеріалів й енергозберігальних технологій, аби зменшити негативний вплив на зовнішнє середовище.
 6. Вигідні ціни. За ціною оселі у багатоквартирному будинку Smart Development пропонує вам купити будинок біля Києва з власним подвір’ям і паркомісцем

Проєкти від сучасного забудовника

У портфоліо забудовника представлені переважно таунхауси та котеджі під Києвом:

 1. Sвій Dim 1 — котеджне містечко на 45 будинків площею від 90 до 135 квадратних метрів;
 2. Sвій Dim 2 — житловий комплекс, де налічується 108 дво- та триповерхових таунхаусів;
 3. New Smart — лінійка таунхаусів Київської області та Києва;
 4. Solo Home — котеджне містечко клубного типу;
 5. 4 Houses I, II — котеджні містечка, розташовані у приватному секторі;
 6.  Kraievyd — унікальні котеджі під Києвом, оснащені сучасним енергоефективним обладнанням.

Проєкти від Smart Development — це не просто оселя. Це унікальний простір, де хочеться насолоджуватися життям.

Редактор: Віктор Костенко
  Реклама на dsnews.ua