• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Суд на Рівненщині вберіг віруючу вчительку від 17 тис. грн штрафу за неносіння маски

Реклама на dsnews.ua

Рівненський апеляційний суд скасував штраф у розмірі 17 тисяч гривень, які повинна була заплатити за рішенням суду попередньої інстанції вчителька ліцею з Вараша, яка відмовлялася надягати маску через свої релігійні переконання

Слова вчительки цитує місцевий телеканал Рівне 1, передає "ДС".

"Я християнка віри Євангельської і слово Господнє мені категорично забороняє носити маску, бо Він створив мене за образом і подобою своєю. Оскільки ми з відкритим обличчям, як у дзеркалі, дивимося на Господа. Тому я відмовляюся носити ці маски і для мене її надіти — це смерть", — аргументувала свою позицію вчителька.

На засідання апеляційного суду, педагог не приїхала, але на відеозв'язок вийшов її адвокат. Суддя заслухав адвоката та ухвалив рішення припинити провадження у справі, тому що вступив в силу закон України, в якому зменшено суму штрафів за неносіння маски з 17 тисяч гривень до 255 гривень.

Нагадаємо, в Україні почали штрафувати за відсутність маски в громадських місцях і транспорті з 21 листопада 2020 року. Відповідний закон про обов'язкове носіння масок або респіраторів в громадських місцях і транспорті Верховна Рада прийняла 6 листопада.. Документ передбачає штраф за відсутність маски в розмірі від 170 до 255 грн.

    Реклама на dsnews.ua