• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Терористи обстріляли робочу бригаду, яка ремонтувала водогін "Горлівка – Торецьк"

Реклама на dsnews.ua

Терористи відкрили вогонь у бік робочої бригади, яка здійснювала ремонтні роботи по відновленню водопостачання, які було сплановано на ділянці водогону "Горлівка – Торецьк" 8 січня

Про це йдеться в повідомленні пресцентру ООС, передає "ДС".

"Близько 11:00 з боку ЗФ ОРДО було відкрито провокативний попереджувальний вогонь зі стрілецької зброї та гранатомета у напрямку робочої бригади, яка здійснювала ремонтні роботи по відновленню водопостачання, які було сплановано на ділянці водогону "Горлівка – Торецьк" 8 січня поточного року. Для уникнення жертв роботи було припинено", — розповіли у штабі, однак зазначили, що вже о 12:00 відновлювальні роботи продовжились.

"Однак, незважаючи на домовленості, близько 14:00 противник знову відкрив провокативний вогонь зі стрілецької зброї. Роботи було негайно припинено, проведено виведення робочої бригади та офіцерів УССЦКК із зони робіт", — додали в пресцентрі.

У штабі зазначили, що терористи дали гарантії безпеки для робітників. Дотримуватись режиму тиші зобовʼязалась і українська сторона. Про планові роботи знала ОБСЄ. Однак терористи все одно порушили домовленості.

"УССЦКК підготовлено письмову ноту на адресу СММ ОБСЄ щодо зазначених провокаційних дій з боку ОРДО. Українська сторона вважає подібні дії ЗФ ОРДО неприпустимими та такими, що суперечать крокам щодо врегулювання ситуації вздовж лінії розмежування сторін", — резюмували в штабі.

Нагадаємо, через прорив водогону близько 38 тисяч громадян у пʼяти населених пунктах на Донбасі залишилися без водопостачання.

    Реклама на dsnews.ua