• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Ткаченко закликав блокувати у соцмережах тих, хто поширює фейки про "небезпечні вакцини"

За поширення недостовірної інформації про нібито шкідливі вакцини від коронавірусу потрібно блокувати користувачів соцмереж

Олександр Ткаченко
Олександр Ткаченко / Liga.net
Реклама на dsnews.ua

Про це написав міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своєму каналі у Telegram, передає "ДС".

"Останні тижні кожен ранок (як і півроку тому, коли був пік) я починаю з того, що передивляюся статистику по коронавірусу. А також новини про COVID-19. У регіонах, де червона зона, починаються величезні черги на вакцинацію. Але чекати поки регіон оголосять червоним – не варто. Варто йти і вакцинуватись, і таким чином не доводити ситуацію в окремих регіонах до критичної", — зазначив Ткаченко.

Він зазначив, що нещодавно у Львові трьом чоловікам ампутували кінцівки через ускладнення, пов’язані з COVID-19. За словами міністра, вони не були вакциновані, як і 95% пацієнтів, що лежать зараз в реанімаціях і вже звичайних – ковідних – палатах лікарень.

"І у той же час бачу дописи в соцмережах про "шкідливість вакцин", "про 5G" і "всесвітню змову". Я вважаю, що "дописувачів", які поширють неправдиву інформацію, треба блокувати в соцмережах. Побачив фейк – тисни "скаржитись". Це має стати нормою, якщо ми хочемо зупинити пандемію", — підкреслив він.

Ткаченко закликав вакцинуватися самим та закликати до цього своїх рідних та близьких.

"І нехай інформаційна кампанія на ТБ та в онлайні з цього приводу вас додатково мотивуватиме на це", — додав він.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 20 жовтня в Україні зафіксовано 18 912 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 3 333 більше, ніж напередодні вранц

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua