• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Трамп-молодший застрелив рідкісна тварина під час полювання в Монголії

Реклама на dsnews.ua
Син президента США Дональд Трамп-молодший на полюванні в Монголії в серпні застрелив рідкісного архара, що перебуває під загрозою зникнення

Дозвіл на відстріл було видано Трампу-молодшому 2 вересня, вже після того, як він покинув регіон, передає "ДС" з посиланням на ProPublica.

За інформацією видання, дозвіл на відстріл було видано Трампу-молодшому 2 вересня, вже після того, як він покинув регіон.

У семиденної приватній поїздці сина президента супроводжували служби безпеки США і Монголії. Така процедура вважається нестандартною.

Гіди розповіли, що Трамп-молодший стріляв у тварину вночі, використовуючи гвинтівку з лазерним прицілом. Крім архара він застрелив благородного оленя, на якого теж необхідно дозвіл.

Один з гідів заборонив мисливцям обробляти архара на місці, наказавши їм використовувати алюмінієвий лист для перевезення туші, щоб не пошкодити шкіру і рогу.

Доля мисливських трофеїв невідома. Щоб ввезти шкуру і роги архара, Трамп-молодший повинен був би подати заявку і отримати дозвіл від Служби охорони дикої природи США. Сам син президента не відповів на питання з цього приводу.

    Реклама на dsnews.ua