• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Черкасах дев'ятикласник під час занять отримав кульове поранення в голову

У Черкасах 14-річний учень однієї зі шкіл отримав кульове поранення в голову під час занять зі спортивної стрільби у тирі

Реклама на dsnews.ua

Наразі підліток перебуває у вкрай важкому стані, інформує "ДС" із посиланням на Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР.

Повідомляється, що дев’ятикласника було поранено 19 квітня в тирі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2. Цей тир знаходиться в приміщенні Черкаської міської гімназії №9. Хлопець є учнем однієї зі шкіл міста.

Медики, що прибули на виклик, виявили, що підліток перебуває в критичному стані без свідомості, з порушенням дихання та кровотечею з голови. Його доправили до реанімації Черкаської обласної дитячої лікарні.

За попередньою інформацією, в лікувальному закладі у хлопця зупинилося дихання і його перевели на штучну вентиляцію легень.

"Наразі правоохоронці з’ясовують обставини, за яких сталась ця страшна ситуація. Тренера, на занятті у якого це все відбулося, уже відсторонено від виконання обов‘язків. Тривають слідчі дії", — написала у Facebook заступниця міського голови Анастасія Чубіна.

Вона додала, що Департаментом освіти та гуманітарної політики з 20 квітня "будуть проведені перевірки усіх приміщень тирів, у яких відбуваються заняття зі стрільби".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua