• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

У Харківських лікарнях зайняті усі ліжка з киснем для хворих на COVID-19

У лікарнях Харкова заповнені всі 719 місць з високопотоковим киснем, які призначені для пацієнтів з коронавірусом

Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла заступниця директора Департаменту охорони здоров'я Олена Головіна під час брифінгу, передає "ДС" із посиланням на місцеве видання "Об'єктив".

"На сьогодні 1540 ліжок, і в стаціонарі перебуває 1149 пацієнтів. Були випадки, коли стояли "швидкі". Але там питання вирішувалося куди направити, або в реанімацію, або можна покласти на звичайне ліжко, під'єднати до концентратора", — розповіла Головіна.

За її словами, до цього часу не існувало такої "патової ситуації", щоб не було місць.

"Ми всі питання вирішували оперативно, і всі хворі, яких "швидка" привозила, госпіталізувалися в наші лікарні", — зазначила Головіна.

Вона зазначила, що влада постійно розширює кількість місць з киснем.

"У 13-й лікарні закінчили монтаж кисневої траси, доставили 113 ліжок, вони працюють в тестовому режимі. Йде монтаж нових кисневих точок, доповнюємо в 17-й лікарні і розглядається питання про розширення кисневих точок в 8-й лікарні, яку відкрили тиждень тому ", — зазначила чиновниця.

Разом з тим вона підкреслила, що в Харкові фіксується наразі зниження кількості хворих, які надходять в стаціонари, і кількості пацієнтів з підтвердженим COVID-19.

Як повідомляла "ДС", 29 вересня Кабінет Міністрів України виділив кошти для забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я, які надають стаціонарну медичну допомогу пацієнтам з коронавірусом.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua