• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У Кернеса дозволили відкрити кінотеатри в Харкові

Реклама на dsnews.ua

Міська влада в Харкові дозволила роботу кінотеатрів, незважаючи на погіршення епідемічної ситуації в місті, пов'язаної з епідемією коронавіруса

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Харківської міськради, передає "ДС".

Таке рішення про відновлення роботи кінотеатрів було прийнято міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 10 липня. Також комісія заборонила роботу розважальних закладів Харкова після 23:00.

При цьому, як зазначили у міськраді, з 2 по 8 липня в місті погіршилася епідеміологічна ситуація — коронавірусом захворів 271 чоловік, що становить 87,4% від загального числа хворих в регіоні.

"У зв'язку з цим комісія прийняла рішення про заборону роботи розважальних закладів після 23:00. Відвідування кінотеатрів дозволено за умови дотримання безпечної дистанції між глядачами і наявності у них захисних масок. Крім того, обов'язково в установах повинна проводитись дезинфекція", — повідомили в міськраді.

Нагадаємо, станом на 10:00 11 липня в Україні зафіксовано 52 843 випадків коронавіруса. Добовий приріст склав 800 нових випадків

    Реклама на dsnews.ua