• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

У Києві відбудуться виставки "Зброя та безпека-2021" та "Авіасвіт – ХХІ"

15-18 червня 2021 р. у Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній (Броварський пр-т, 15) відбудуться Міжнародна спеціалізована виставка «ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА – 2021» і Міжнародний авіакосмічний салон «АВІАСВІТ – ХХІ»

Виставка
Виставка
Реклама на dsnews.ua

Виставки проходять згідно з розпорядженнями Кабінету міністрів України, передає "ДС".

Стратегічний партнер виставки «Зброя та безпека» – ДК «Укрспецекспорт» (ДК «Укроборонпром»).

Стратегічний партнер авіакосмічного салону «Авіасвіт-ХХІ» – всесвітньовідомий авіабудівний конгломерат Embraer (Бразилія).

Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ"
Міжнародний авіакосмічний салон "Авіасвіт-ХХІ"

Такого ви не побачите на параді! – на площі 30 000 кв² найновіші розробки у сфері оборони та авіакосмічної галузі представлять 332 підприємства, у т.ч. 35 іноземних компаній з 13 країн.

Так, вперше на виставці будуть представлені:

- Embraer, всесвітньо відомий авіабудівний конгломерат (Бразилія);

- Lokheed Martin, CША (перша у світовому топ-100 рейтингу компаній за обсягами продажів озброєння та військових послуг у 2019 р., згідно з даними SIPRI – Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру); — Firefly Aerospace Inc, США (компанія вихідця з України бізнесмена Максима Полякова, що має контракти з НАСА на доставку вантажів на Місяць в рамках програми CLPS проекту Артеміда);

- Експозиція Міністерства економічного розвитку, праці та технологій Республіки Польща;

- Fireway – переможці хакатону NASA Space App Challenge в категорії «Найкраще використання технологій»;

- результати кооперації компаній Нібулон (м. Миколаїв) і OCEA (Франція) у виробництві катерів берегової охорони;

- експозиція Ради Національної безпеки і оборони України, з демонстрацією спроможностей Національного координаційного центру кібербезпеки,

- експозиція новоствореної Національної Асоціації підприємств оборонної промисловості України. 

Також відбудуться премʼєрні покази новітніх зразків оборонної продукції.

В рамках ділової програми – понад 20-ти змістовних заходів різних форматів. Це, зокрема, Фінал пʼятого конкурсу інженерних стартапів у сферах космічних технологій та активної біоелектроніки Vernadsky Challenge з грантом у 2 млн. гривень (організатор ГО «Асоціація «Ноосфера»), семінар «Досвід проведення балістичних випробувань засобів індивідуального та колективного бронезахисту» (Національний університет оборони України ім. І. Черняховського), низка семінарів з актуальних тематик для представників правоохоронних органів, зокрема «Захист інформації за технічними каналами» (Державний НДІ МВС України) та інші події.

Купуйте квитки зі знижкою онлайн.

    Реклама на dsnews.ua