• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У КМДА повідомили, що COVID-сертифікати в Києві поки не обов'язкові: чекають на "червону зону"

Київська міська державна адміністрація поки не планує посилювати карантинні заходи в столиці

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби КМДА, передає "ДС".

У Департаменті муніципальної безпеки КМДА уточнили, що зараз йде підготовка структурних підрозділів міської і районних адміністрацій, організацій, підприємств та установ Києва до організації прийому громадян при перевірці COVID-сертифікатів і ПЛР-тестів.

"Зараз поки в Києві встановлено "жовтий" рівень епіднебезпеки, наявність COVID-сертифікатів або ПЛР-тестів не є обов'язковою умовою для відвідування міських установ", — йдеться в повідомленні.

При цьому в КМДА зазначили, що зараз основними вимогами для відвідування закладу є захисна маска і дотримання дистанції.

"Ми вже готуємося до можливого посилення карантину і розробляємо механізми дій на випадок, якщо будемо змушені вимагати від структурних підрозділів міської влади, в тому числі ЦНАП, і від інших установ допускати відвідувачів тільки при наявності COVID сертифікатів або негативних тестів на COVID", — заявив перший заступник директора Департаменту муніципальної безпеки Олег Куявський.

Нагадаємо, сьогодні пресслужба Солом'янської РДА повідомила, що 5 жовтня прийом відвідувачів в ЦНАП Києва буде можливий тільки за наявності COVID-сертифіката або ПЛР-тесту.

Однак пізніше це повідомлення на сторінці РДА було видалено.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua