• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У заклади — тільки з COVID-сертифікатом або ПЛР-тестом: КМДА посилила карантин у Києві (ДОКУМЕНТ)

Починаючи з 5 жовтня відвідувачів в держадміністраціях, ЦНАП, підприємствах і організаціях Києва, незалежно від форми власності, будуть приймати виключно за наявності COVID-сертифіката або ПЛР-тесту

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Солом'янської РДА у Facebook, передає "ДС"

"Увага!! З 5 жовтня прийом відвідувачів в ЦНАП м Києва не буде здійснюватися без наявності: 1) негативного результату тестування на COVID-19 (ПЛР) або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу, проведеного не більше ніж за 72 години до відвідування закладу, 2) документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або однієї дози вакцини", — зазначено в повідомленні РДА.

Згідно протоколу №15 засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації від 1 жовтня, такі ж обмеження поширюються на підприємства і організації, незалежно від форми власності, розташовані в Києві.

Вимога щодо тесту або сертифіката не поширюється на осіб, які не досягли 18 років.

Також, згідно з протоколом, відвідувачі установ і організацій мають носити захисні маски і дотримуватися дистанції в 1,5 м.

У документі зазначено, що термін виконання цього рішення — з 5 жовтня.

Нагадаємо, за останню добу, 4 жовтня, найбільшу кількість підтверджених випадків коронавірусу зареєстровано в Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Запорізькій і Донецькій областях.

Як повідомляла "ДС", з 28 червня вхід в усі заклади громадського харчування Москви дозволений за наявності QR-коду, який підтверджує, що його власник або вакцинований, або перехворів на COVID-19 в останні шість місяців. Іншим відвідувачам необхідно пред'являти результати ПЛР-тестів при вході до закладів.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua