• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

У Львові 11 працівників лабораторного центру заразилися COVID-19

Реклама на dsnews.ua

У низки працівників Львівського обласного лабораторного центру діагностували коронавірус, шестеро шпиталізовані

Про це лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної лікарні Наталія Тімко повідомила в коментарі інформаційному агентству "Укрінформ", передає "ДС".

"На сьогодні в інфекційній лікарні на амбулаторному лікуванні перебуває шестеро працівників обласного лабораторного центру. Їхній стан – середньої важкості. За попередній період у нас фіксувалися поодинокі випадки, в основному раніше на коронавірусну інфекцію хворіли працівники міського відділу Львівського обласного лабораторного центру. Дві працівниці, серед яких і завідувачка міського відділу, на жаль, померли", — розповіла Тімко.

Директор центру Олег Когут зазначив, що ще у п’яти інфікованих немає симптомів коронавірусу, вони перебувають на самоізоляції.

За інформацією Zaxid.net, Когут запевняє, що захворілі працівники інфікувалися в побуті і не мали відношення ані до відбору проб, ані до проведення ПЛР-досліджень.

"Серед тих, хто потрапив до лікарні, на щастя, важких хворих нема. Їхній стан середньої важкості. Є і працівники, у яких виявили коронавірус, але у них немає жодних симптомів. Таких, якщо не помиляюся, п’ятеро. Вони перебувають на самоізоляції. Сьогодні знову здавали біоматеріал на ПЛР-дослідження. Чекаємо результатів", – каже директор центру.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоровʼя Максим Степанов заявив, що в Україні спостерігається "певна стабілізация" розповсюдження COVID-19.

    Реклама на dsnews.ua