• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У Львові підготували 400 додаткових COVID-ліжок

У Львівській області розгорнуто додатково 400 ліжок в двох лікарнях для заражених коронавірусною інфекцією

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив директор департаменту охорони здоров'я Львівської обласної державної адміністрації Орест Чемерис, передає "ДС" з посиланням прес-службу на Львівській ОДА.

"Ліжкова мережа для госпіталізації хворих на ковід в області складає 3300 ліжок, з яких 94% забезпечені киснем. Включення ще двох закладів охорони здоров’я до переліку "ковідних" забезпечить додаткових 400 ліжок з киснем", — сказав він.

За словами чиновника, в перелік "ковідних" закладів охорони здоров'я області внесли Львівський обласний перинатальний центр (куди будуть госпіталізувати вагітних з COVID-19) і 8-му міську клінічну лікарню Львова.

"Ці заклади готові до роботи з коронавірусом, мають відповідну матеріально-технічну базу та кадровий потенціал, і що найголовніше – кисневу підтримку", — додав Чемерис.

Як повідомляла "ДС", станом на ранок 30 вересня в Україні зафіксовано 11 757 нових випадків коронавірусної хвороби, це на 2091 випадок більше, ніж напередодні вранці. Жертвами інфекції стали 194 людини. Харківська, Львівська, Дніпропетровська, Одеська та Донецька області стали лідерами за кількістю нових випадків зараження коронавірусом.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua