• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

У Маріуполі люди вмирають від голоду: блокадне місто благає про допомогу

У Маріупольській міськраді закликають врятувати людей у Маріуполі, які починають помирати від голоду в блокадному місті

Зруйнований окупантами Маріуполь
Зруйнований окупантами Маріуполь / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Маріупольської міськради, передає "ДС".

"Не їли вже два дні. Слабкість. Вийти з міста пішки нема сил. Добре, що води трохи є". Моторошні слова, які дедалі частіше чують маріупольці від близьких, що залишились. Коли на хвилину-другу пробивається хоч якийсь зв‘язок. Все більше смертей від голоду. Все більше людей залишаються без будь-яких запасів їжі. А всі намагання розпочати масштабну гуманітарну операцію з порятунку мешканців Маріуполя блокуються російською стороною. Бо окупантів цікавлять не люди та їх долі. А лише пропагандистська картинка з примусовим вивозом населення на територію Росії", — зазначили у міськраді.

У міськраді зазначили, що вдячні волонтерам та небайдужим людям, які щоденно допомагають вивозити маріупольців із зони активних бойових дій.

"Зараз ми підійшли до межі. Коли потрібні в десятеро жорсткіші санкції, закрите небо, літаки, танки від союзників України, дипломатичні надзусилля. Будь що! Аби врятувати сотні тисяч людей в Маріуполі. Врятувати з пекла та нескінченного кола знущань. Врятувати всі інші міста нашої країни від страшної долі Маріуполя. Ми благаємо про допомогу", — сказано у повідомленні.

Як писала "ДС", російські окупанти насильно вивозять тисячі жителів Лівобережного району Маріуполя до РФ. Під загрозу незаконної депортації потрапило близько 15 тисяч маріупольців.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua