• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

У НСЗУ розповіли, як працюватимуть лікарні під час наступної хвилі COVID-19

У новому осінньому сезоні захворюваності на COVID-19 до прийому пацієнтів із коронавірусною інфекцією підготовлено менше лікарень, ніж було навесні, але ліжок із киснем у них буде більше

Наразі розглядається майже вдвічі менше лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19
Наразі розглядається майже вдвічі менше лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19 / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів в. о. голови Національної служби здоровʼя Дмитро Самофалов, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Наразі розглядається майже вдвічі менше лікарень для госпіталізації пацієнтів з коронавірусною інфекцією, ніж було в березні. За рахунок того, що великі гроші було вкладено в забезпечення лікарень, ми бачимо, що лікарні виконують умови забезпечити 80% ліжок киснем. Навіть якщо буде максимальний спалах, удвічі менше лікарень буде задіяно під COVID-19, але ліжок буде більше", — сказав Самофалов.

Він наголосив, що кошти, передбачені в Програмі медичних гарантій, зокрема для лікування інсультів, не передаватимуть на лікування COVID-19, і "нековідні" лікарні не припинятимуть надання планової медичної допомоги.

"Загрози, що кошти з інсульту буде передано на COVID-19, немає, тому що у Програму медгарантій чітко закладено гроші під всі потреби", — заявив Дмитро Самофалов.

Як писала "ДС", Міністерство охорони здоровʼя змінило стандарти надання медичної допомоги хворим COVID-19 пацієнтам.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua