• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У прокуратурі заявили, що відреагували на порушення у Лук'янівському СІЗО (ФОТО)

Столична прокуратура провела комплексну перевірку у державній установі "Київський слідчий ізолятор" і внесла акти реагування відповідальним керівникам у зв’язку виявленими порушеннями

"Київський слідчий ізолятор"
"Київський слідчий ізолятор"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби прокуратури Києва у Facebook, передає "ДС".

"За результатами перевірки, яка тривала упродовж лютого-березня, встановлено грубі порушення вимог законів…", — йдеться у повідомленні.

Зокрема, у прокуратурі зазначили, що адміністрація СІЗО порушує вимоги законодавства щодо роздільного тримання різної категорії ув’язнених. Також в установі відсутні належні матеріально-побутові умови для тримання більшості в’язнів, мають місце факти перенаповнення камерних приміщень та відсутності власних спальних місць в окремих ув’язнених. 

"Під час перевірки майже у всіх камерних приміщеннях виявлено заборонені для використання ув’язненими предмети. Також констатовано недостатню кількість медичних препаратів, засобів гігієни для реабілітації хворих в’язнів", — уточнили в пресслужбі.

Як зазначається, через виявлені порушення прокуратура "внесла акти реагування" на адресу керівництва Департаменту з питань виконання кримінальних покарань Мін’юсту та державної установи "Центр охорони здоров’я ДКВС України".  

Столична прокуратура відреагувала на факти порушень у Київському СІЗОПрокурори Київської міської прокуратури із...

Posted by Київська міська прокуратура on Wednesday, March 10, 2021

Нагадаємо, раніше у державній установі "Київський слідчий ізолятор" виявили, що увʼязнені живуть в антисанітарії, безкоштовно працюють та сплять по черзі через брак місць.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua