• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

"Україна повинна бути знищена": Терорист "ДНР" Бородай дав перше інтерв'ю після перемоги на виборах до Держдуми РФ

Колишній ватажок терористів "ДНР" Олександр Бородай став депутатом Держдуми РФ від "Єдиної Росії" і закликав вжити всіх заходів для руйнування української державності і приєднання всіх українських територій до Російської Федерації

Олександр Бородай
Олександр Бородай
Реклама на dsnews.ua

На інтерв'ю Бородая російському пропагандисту Олександрові Чаленку звернув увагу український журналіст Денис Казанський у своєму відеоблозі, передає "ДС".

"Для того, щоб російський народ, російська держава мала би можливість нормально існувати, українська держава, точніше — імітація державності, яка називається нинішньою незалежною Україною, повинна бути тим чи іншим чином зруйнована ... І російські, абсолютно російські землі, які ми називаємо Новоросією, повинні рано чи пізно, я сподіваюся, що рано, незабаром, увійти до складу Російської Федерації", — заявив Бородай в інтерв'ю після перемоги на виборах в Держдуму РФ.

"Ну, і вишенька на торті. Ось цю саму партію "Єдина Росія", з такими депутатами, які відкрито закликають до збройної агресії проти нашої країни, вчора на своєму офіційному сайті привітала з перемогою на виборах партія ОПЗЖ. Наші українські депутати з партії Медведчука вітають прихід до влади в Росії людей, які відкрито брали участь у війні проти України і закликають до знищення і збройного захоплення нашої країни. Депутати Медведчука вітають убивць українців. Це вже навіть не зрада. Це в чистому вигляді людоїдство", — прокоментував інтерв'ю Бородая Казанський.

Нагадаємо, 22 вересня Центрвиборчком Росії оголосив результати підрахунку 100% голосів на виборах депутатів Державної думи — нижньої палати російського парламенту. Попередній розрахунок місць у Держдумі показує, що "Єдина Росія" отримає приблизно 112 депутатських мандатів за списком і 198 — по одномандатних округах. Це дозволяє провладній партії сформувати конституційну більшість (понад 300 мандатів). Таким чином, вона зможе приймати закони самостійно.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua