• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

Українці не довіряють знижкам у Чорну п'ятницю, — опитування

Реклама на dsnews.ua

В зниження цін в день "Чорної пʼятниці" вірять лише 6% опитаних українців. Ще 38% вважають, що прайс на товари в цей день "скоріше знижується", а 26% респондентів думають, що ціни і зовсім залишаються без змін. При цьому 13% впевнені, що вони, навпаки, зростають

Про це свідчать дані спільного дослідження на тему "Чорної п'ятниці" компаній Gradus Research і NCG (Nostra Communications Group), передає "ДС".

Так, згідно з опитуванням, на думку респондентів, найбільші знижки у наступних товарів: категорії електроніки і побутової техніки (47% і 43% відповідно). Ще 35% українців бачить знижки в категорії одягу і взуття, а більше 25% — не бачить їх зовсім.

Також підтвердився і феномен спонтанності шопінгу в період Чорної п'ятниці: 71% покупок в цей день — спонтанні.

При цьому тільки 35% опитаних планують щось купити в Чорну п'ятницю-2020. Так, найбільше плануються витрати на електроніку (комп'ютери, ноутбуки, планшети, смартфони) — більше 48%, одяг і взуття — 44%, побутову техніку — 29% і косметику і побутову хімію — 22%.

Серед проблем, які турбують опитаних під час покупок в Чорну п'ятницю, виділені: черги в магазинах — 60%, "зависання" касових апаратів в магазинах та інтернет-магазинів — 20% і 32% відповідно, затримка доставки — 23%, погана якість товару — 20% і невідповідність товару опису і зображенню в інтернет-магазині — 28%.

Як показало опитування, найбільше при виборі магазину для шопінгу в цей день українці звертають увагу на: ціни (81%) і розмір знижки (66%). Також 23% опитаних зазначили, що виберуть той магазин, де пропонують подарунок до покупки.

В цілому, згідно з даними опитування, що це за день "Чорна п'ятниця" знають 97% респондентів, більше половини з них 50% робили покупки в цей день. Кращим днем для шопінгу цю дату вважають тільки 6,4% опитаних, ще 34% — відповіли "скоріше так, ніж ні".

    Реклама на dsnews.ua