• USD 38.4
  • EUR 41.6
  • GBP 48.7
Спецпроєкти

Українська тенісистка Ястремська довела, що допінг потрапив в її організм через секс

Українська тенісистка Даяна Ястремська довела, що допінг потрапив в її організм через секс із хлопцем

Даяна Ястремська
Даяна Ястремська
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється в повному 34-сторінковому тексті рішення незалежного трибуналу, опублікованому на сайті Міжнародної федерації тенісу (ITF), передає "ДС".

У документі повідомляється, що Ястремська пройшла тест на поліграфі, результати якого на 99% підтвердили, що спортсменка ніколи в житті не вживала допінг. Ястремська запевнила суд, що заборонена речовина местеролон потрапила в її організм унаслідок сексу з хлопцем. Про те, що її партнер приймав препарат, тенісистка не знала.

Ястремська та її хлопець підтвердили трибуналу, що займалися сексом напередодні того дня, коли тенісистка здала допінг-пробу, яка показала наявність забороненого препарату в організмі. Додамо, що концентрація местеролону в організмі спортсменки була низькою, тест волосся дав негативний результат.

Нагадаємо, Ястремська була відсторонена від участі в змаганнях за звинуваченням у використанні допінгу. 7 січня 2021 року в пробі 20-річної спортсменки були виявлені метаболіти местеролону — анаболіка андрогенного типу. 22 червня незалежний трибунал ITF повністю виправдав українку.

Як повідомляла "ДС", Ястремська навесні 2020 року записала свою першу пісню під назвою "Тисячі мене".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua