• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Українським туристам знову доведеться платити за візи до Єгипту

З 1 травня Єгипет повертає плату за візи, яка була скасована з липня 2020 року для туристів з України, Білорусі та Росії

Реклама на dsnews.ua

Як відомо, у 2020 році Єгипет тимчасово скасував плату за туристичні візи, повідомляє "ДС".

З 1 липня 2020 року по 30 квітня 2021 року безкоштовно отримували візу в Єгипет туристи, які прилітали на курорти прямими чартерними рейсами.

З завтрашнього ж дня плату повертають і в Єгипті буде діяти стандартний режим, при якому туристи, які в'їжджають на Синайський півострів, можуть безкоштовно поставити лише так званий "Синайський штамп", а для поїздок, наприклад, в Каїр їм знадобиться віза.

Туристична віза в Єгипет, що оформляється в аеропорту, коштує $25. Ціна оплачується при покупці в'їзної марки.

Як повідомляла "ДС", в грудні 2020 року Єгипет посилив контроль для громадян України, що в'їжджають в країну, щодо вимог по ПЛР-тестів.

Всі без винятку громадяни у віці від 6 років, які перетинають єгипетську державний кордон, зобов'язані мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше, ніж за 72 години до прибуття. Сертифікат повинен бути англійською мовою і бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, і повинен містити печатку лабораторії, підпис лікаря та/або QR-код, що містить посилання на результат тесту на офіційному сайті лабораторії.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua