• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Українське радіо оголосило переможця Диктанту національної єдності: хто написав без помилок

Переможцем 21-го радіодиктанту національної єдності стала Галина Шура, що мешкає у Волинській області. При написанні вона не припустилася жодної помилки

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів 9 грудня в ефірі Українського радіо член правління Суспільного, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін, передає "ДС".

"Переможницею стала Галина Шура з села Комарове Ковальского району Волинської області. Їй вдалося написати диктант без жодної помилки. Всього однієї помилки припустилися три учасники: Надія Палій зі Львівської області, Максим Слюсаревський з Києва та Юлія Шекет (Тишко)", — йдеться у повідомленні.

Загалом, оголошено про 16 переможців. З них по дві помилки зробили 12 людей, які надіслали свої роботи на перевірку.

Всі переможці отримають в подарунок книжки від видавництв-партнерів Українського радіо.

Всього на перевірку до Українського радіо надійшло 14 573 листи з текстом диктанту. З них 1 824 — у паперовому вигляді та 12 749 — на електронну пошту.

Нагадаємо, з нагоди Дня української мови і писемності, який щорічно відзначається 9 листопада, проводиться Диктант національної єдності. Президент Володимир Зеленський цьогоріч захід проігнорував, натомість написала радіодиктант посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен.

Автором та читцем цьогорічного радіодиктанту став український письменник Юрій Андрухович. Пізніше він заявив, що текст диктанту стане початком його нової книжки.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua