• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Українців з 15 червня будуть пускати через КПП з Кримом без обсервації

Реклама на dsnews.ua
Робота контрольно-пропускних пунктів на адміністративному кордоні з аннексированным Кримом відновиться з понеділка, 15 червня, без обсервації

Про це повідомив міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

За словами Рєзнікова, рішення про відновлення роботи всіх контрольних пунктів на адміністративному кордоні між Херсонською областю та тимчасово окупованій РФ Автономної Республіки Крим з 15 червня було прийнято на позачерговому засіданні уряду 12 червня.

"Проведено ряд консультацій з постійним представником президента України в Автономній Республіці Крим, з представниками громадськості та міжнародними організаціями щодо ситуації на адміністративному кордоні з Кримом. Результатом переговорів стало рішення про відновлення роботи пунктів пропуску з 15 червня", - повідомив Резніков.

Відзначимо, що "межа" з Кримом була зачинена з середини березня з-за пандемії коронавіруса.

Крім того, важливо, що Росія поки не повідомляла про відкриття своїх кордонів для в'їзду громадян інших країн. Тобто, поки РФ не оголосить про це, в'їжджати в Крим зможуть тільки громадяни Російської Федерації.

Нагадаємо, уряд затвердив дозвіл на перетин кордонів України іноземними громадянами з 15 червня, поновлюється авіа.

    Реклама на dsnews.ua