• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Українська компанія створила для лікарів покращені проти-ковідні комбінезони з спецматеріалу

Здійснити поставки до лікарень більше 200 тисяч спеціальних захисних костюмів для медиків – такі плани має компанія "БІКО", національний експерт з постачання засобів індивідуального захисту

Комбінезон BeSafe PRO MASTER
Комбінезон BeSafe PRO MASTER
Реклама на dsnews.ua

Українські лікарні, які приймають хворих на ковід, 2021 року можуть бути повною мірою забезпечені захисними костюмами, що мають сертифікат стандарту високого рівня захисту ДСТУ EN14126: 2008. Про це заявили в українській компанії "БІКО", що займається постачанням високоякісних товарів медичного призначення та є партнером всесвітньо відомих компаній-виробників засобів індивідуального захисту – 3М (США), JSP (Великобританія) та Kimberly-Clark (США).

2020 року компанія "БІКО" створила покращені комбінезони, які здатні захистити медичний персонал від Covid-19 завдяки спеціальному матеріалу, який використовується при виготовленні комбінезонів BeSafe PRO MASTER і BeSafe PRO MASTER STRONG, що не пропускає мікроорганізми.

Комбінезон BeSafe PRO MASTER STRONG
Комбінезон BeSafe PRO MASTER STRONG

Якість комбінезонів та їхню відповідність стандарту EN 14126 було підтверджено за результатами тестування в міжнародній лабораторії. Комбінезони BeSafe PRO MASTER, BeSafe PRO MASTER STRONG та халат захисний поліпропіленовий отримали Сертифікати експертизи типу, які підтверджують відповідність продуктів нормам ДСТУ EN14126:2008. Також продукцію було протестовано Інститутом громадського здоровʼя ім. О.М. Марзєєва НАМН України та Інститутом мікробіології і вірусології імені Д.К. Заболотного НАН України, які підтвердили можливість її застосування медичним персоналом при боротьбі з Covid-19.

2020 року компанія "БІКО" відправила понад 100 тисяч комбінезонів для медиків по всій Україні, які працюють із хворими на ковід. У 2021 році компанія продовжує підтримувати медиків в боротьбі з пандемією, постачаючи сертифіковані захисні комбінезони та надаючи необхідну технічну та інформаційну підтримку.

    Реклама на dsnews.ua