• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

Український Мінкульт просить YouTube заблокувати рекламу ПВК Вагнера

Міністерство культури України звернулося до YouTube з проханням заблокувати рекламу незаконних формувань зокрема – ПВК Вагнер

Реклама на dsnews.ua

Про це у своєму Telegram повідомляє міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, передає "ДС".

"Такі IT-гіганти як TikTok чи YouTube, попри наявність досить жорсткої редакційної політики, слугують для росіян ефективними рекламними майданчиками для масштабування, "омолодження" аудиторії й вербування нових найманців для війни в Україні", – пише міністр. 

Ткаченко зазначає, що YouTube завжди наголошував, що його редакційна політика передбачає блокування шкідливого контенту та каналів, які його поширюють. Тому він звернувся з офіційним листом до головного виконавчого директора YouTube, LLC Ніла Мохана з проханням вжити конкретних заходів для моніторингу та припинення інтернет-діяльності Вагнера. 

"Україна вдячна за неупереджену роль, яку YouTube відіграє у висвітленні агресії РФ проти України до сьогодні. Водночас ми вважаємо абсолютно неприпустимим факт, коли найбільший у світі відеохостинг дозволяє безперешкодно рекламуватися на своєму майданчику транснаціональній злочинній організації, якою Вагнер офіційно визнано в США, Великобританії та ЄС", – наголошує міністр культури.

За його словами, прояви російської гібридної війни необхідно припиняти якомога швидше задля стабільності демократичного світу.

Як повідомляла "ДС", міністр культури та інформполітики Олександр Ткаченко розповів, що міністерство зверталося до YouTube через падіння трафіку національного телемарафону "Єдині новини".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua