• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

УкрАвто почне продажі автомобілів Geely у 2022 році

Автомобілі Geely з'являться на автосалонах УкрАвто вже на початку наступного року. Угоди про дистриб'юцію та сервісну підтримку бренду було підписано у середу, 1 грудня 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті корпорації, передає "ДС".

Таким чином популярна серед автолюбителів марка офіційно повертається на місцевий ринок. Корпорація УкрАВТО сформує дилерську мережу разом із новим партнером — Geely Automobile International Corporation.

Geely Auto — дочірня компанія Geely Holding Group, яка володіє акціями цілої низки відомих міжнародних брендів, серед яких Volvo (99% акцій), Lotus (51%) та Daimler AG (9,7%). У 2020 році Mercedes-Benz та Geely Holding оголосили про офіційне створення глобального спільного підприємства Smart Automobile Co., Ltd.

За словами Майкла Суна, Генерального директора Geely Automobile International Corporation, автовиробник бачить суттєвий потенціал зростання українського ринку нових автомобілів – особливо у сегменті SUV: "Ми повністю покладаємось на експертизу та репутацію УкрАВТО, в активі якої успішний багаторічний досвід співпраці з провідними світовими автовиробниками".

Корпорація УкрАВТО є сьогодні найбільшим в Україні оператором ринку нових автомобілів і послуг сервісу, а також продажу запасних частин. Компанія має успішний досвід створення мереж збуту для міжнародних автовиробників. У салонах компанії представлені автомобілі таких автобрендів, як Mercedes-Benz, Maserati, KIA, Chery, Toyota, Renault, Peugeot, Opel, а також автобуси ZAZ та мотоцикли Ducati.

Як зазначив заступник голови правління УкрАВТО Вахтанг Васадзе, корпорація прагне надати своїм клієнтам якомога ширший вибір сучасних автомобілів та сервісів. При цьому компанія наголошує не тільки на продажу автомобілів, але і на наданні якісних послуг з їх обслуговування, формуванню складів запасних частин та навчанні профільного персоналу по всій Україні. Всі ці переваги матиме і новий партнер — Geely Automobile International Corporation.

Для інформації:

УкрАВТО – найбільший в Україні виробник автомобілів, а також оператор ринку нових автомобілів та постачальник послуг з обслуговування та ремонту автомобілів. До складу Корпорації входить Запорізький Автомобілебудівний Завод, єдине в Україні підприємство, що має повний цикл виробництва. Також УкрАВТО належить широка дилерська мережа, яка постійно розвивається, і зараз налічує понад 50 сучасних автосервісних центрів.

Geely Holding керує декількома провідними брендами, включаючи Geely Auto, Volvo, Lynk & Co, Lotus, Polestar, Proton Cars, Geometry та London Taxi, керує більш ніж 40 виробничими та складальними заводами, 8 центрами досліджень та розробок та 8 центрами дизайну по всій Північній Америці, Європі, Китаю та Південно-Східній Азії. За підтримки Geely Holding бренди, що знаходяться під управлінням Групи, у 2020 році продали понад 2,1 мільйона автомобілів по всьому світу. З моменту першого попадання до списку Fortune Global 500 у 2012 році Geely Holding піднявся більш ніж на 200 позицій.

    Реклама на dsnews.ua