• USD 28.1
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

В Україні вперше випустять поштові марки з оголеними жінками (ФОТО 18+)

"Укрпошта" з 5 березня вводить в обіг перші українські поштові марки з оголеними тілами у жанрі "ню" із серії "Її величність – жінка". Урочиста церемонія спецпогашення нових поштових мініатюр відбудеться о 10:00 у Національному музеї Тараса Шевченка

Марки "Укрпошти" у жанрі "ню"
Марки "Укрпошти" у жанрі "ню"
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби національного поштового оператора, передає "ДС".

Згідно з повідомленням, перший випуск прикрасять роботи Тараса Шевченка "Одаліска" з фондів Національного музею Тараса Шевченка та українського художника-сучасника Андрія Чебикіна "Енергія ІІ" з фондів Національного художнього музею України. 

Картина Тараса Шевченка "Одаліска"
Картина Тараса Шевченка "Одаліска"
Фрагмент картини Андрія Чебикіна "Енергія II"
Фрагмент картини Андрія Чебикіна "Енергія II"

Тираж кожної марки – 130 тис. примірників. До марок також випущено конверти "Перший день" та картки для картмаксимумів.

Тарас Шевченко "Версавія"
Тарас Шевченко "Версавія"

Кількість марок в одному аркуші — 9 (3х3). Тираж кожної марки — 130 тис примірників. Вартість марочного листа 81 грн (9 марок номіналом V, що еквівалентно 9 грн), конверт — 4 грн, картки — 4 грн. Вартість конвертів з спецпогашенням і картаксімумів — 18 грн 80 коп.

"Поштові марки, конверти та картки серії "Її величність – жінка" випущені у співпраці з Національним музеєм Тараса Шевченка та Національним художнім музеєм України. Одну з поштових марок прикрашає картина Тараса Шевченка "Одаліска", написана у 1840 році у Петербурзі. На конверті до випуску представлена ще одна робота Тараса Григоровича – "Вірсавія", написана 1860 року. На другій поштовій марці у жанрі ню відтворено роботу "Енергія ІІ", написану в 1991 році нашим сучасником Андрієм Чебикіним – художником-графіком, лауреатом Національної премії України імені Тараса Шевченка. На конверті до марки представлена ілюстрація до збірника "Опале листя" Івана Франка авторства Андрія Чебикіна", — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, урочиста церемонія спецпогашення нових поштових мініатюр та презентація колекції хусток відбудуться 5 березня о 10:00 у Національному музеї Тараса Шевченка.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua