• USD 40.7
  • EUR 43.9
  • GBP 51.9
Спецпроєкти

Унікальна приставка – за донат: українці зібрали 1,1 млн грн на FVP-дрони для 3ОШБр

1,1 млн грн задонатили українці для 3ОШБр у боротьбі за унікальну приставку за мотивами популярної відеогри S.T.A.L.K.E.R.

Реклама на dsnews.ua

14 травня фестиваль сучасної попкультури FANCON і відеоблогер OLDBoi відкрили збір-розіграш на допомогу військових. Кожен, хто зробив донат від 200 грн, мав шанс виграти приставку з унікальною кастомізацією. Консоль Xbox Series X адаптували під контейнер для артефактів за мотивами популярної відеогри S.T.A.L.K.E.R. 

31 травня унікальну приставку розіграли між усіма учасниками збору. Щасливий переможець із Хмельницького отримає свій артефакт поштою після фестивалю. Він скинув донат 16 травня. 

Консоль – друга назва приставок для відеоігор – виготовили в єдиному примірнику спеціально для збору коштів на підтримку українських військових, який проводять фестиваль попкультури FANCON та відеоблогер OLDBoi. Учасники збору уже зібрали понад 1 млн грн.

Видозмінену приставку виготовили з дозволу GSC Game World у майстерні Game Fan Craft за дизайном агенції DYVNA.

Модінг, або модифікація, гральних приставок – поширена у світі практика. Адже стилізація ігрових аксесуарів – це можливість перетворити звичайний предмет на атрибут улюбленої гри. Завдяки цьому люди стають власниками унікальних речей, які виготовлені в єдиному екземплярі. 

Для модифікації консолі Xbox Series X організатори благодійного збору обрали гру S.T.A.L.K.E.R. від українських розробників, що має мільйони фанатів у всьому світі. 

Події гри відбуваються в альтернативному світі на території України, у Чорнобильській зоні відчуження. Тому в унікальному дизайні приставки використали деталі справжніх приладів радянського виробництва, плашки з інформацією, створені за зразком класичних написів. Лого фестивалю FANCON, співорганізатора збору, стилізоване під логотипи старих холодильників, а сам артефакт світиться та обертається. Також для деяких елементів використана флуоресцентна фарба, яка світиться у темряві. 

1,1 млн грн, зібрані під час розіграшу приставки, підуть на FPV дрони та супутнє обладнання для 3 ОШБр ЗСУ. Тому у дизайні використана також табличка подяки невідомому Сталкеру від 3 ОШБр.

Саму приставку покажуть 8-9 червня на фестивалі FANCON у Києві.

    Реклама на dsnews.ua