• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Узбецький терорист, який захопив банк у Києві, в соцмережах закликав "убити всіх"

Реклама на dsnews.ua

Уродженець Узбекистану Сухроб Карімов, який сьогодні захопив банк у бізнес-центрі "Леонардо" в Києві, розміщав на своїй сторінці у Facebook заклики до насильства

Два пости із закликами до насильницьких дій були розміщені на сторінці 30 та 31 липня, передає "ДС".

В одному з них йдеться: "Оголошую Джихад, убий невірного. Убий всіх, кого тільки знаєш". Після цієї фрази її автор перелічує лідера Чечні Рамзана Кадирова, президента Росії Володимира Путіна, королеву Великої Британії Єлизавету ІІ, а також "усіх політиків, суддів и прокурорів".

Інший пост містить антисемітські заклики.

Як повідомляла "ДС", 3 серпня приблизно о 12.00 в поліцію зателефонувала представниця АТ "Універсал Банк" (Шевченківський район, приміщення бізнес-центру "Леонардо") і повідомила, що у відділення зайшов невідомий чоловік віком до 35 років. За її словами, він повідомив, що у нього в рюкзаку знаходиться бомба і попросив викликати поліцію. Працівники банківської установи залишили приміщення, а керівник відділення залишилася за власним бажанням.

Правоохоронці почали спецоперацію. Терориста затримали працівники СБУ.

У відділенні банку чоловік встиг поспілкуватися зі ЗМІ. У розмові з журналістами він називав себе "Святим Духом" та критикував ситуацію в Україні. Коли його схопили і вивели з будівлі, він, сідаючи в машину, продовжував говорити про несправедливість світового уряду. За його словами, всім світом має керувати одна людина, а президентів усіх країн необхідно заарештувати.

    Реклама на dsnews.ua