• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У дитбудинку в Одесі сталося страшне ПП

Реклама на dsnews.ua
В одному з дитячих притулків Одеси 16-річний підліток ґвалтував і бив дітей протягом кількох місяців

Про це повідомив радник голови Одеської обласної державної адміністрації з питань захисту прав дітей Артем Поланський в Facebook, передає "ДС".

За його словами, хлопець потрапив у заклад в 2015 році, будучи з вигляду тихим і болючим.

"Імовірно з грудня 2017 року він почав шукати вихід своїм "бісів". А саме - бродити вночі голим по притулку, ґвалтувати дітей молодшої групи, а у разі відмови - знущатися над ними і бити", - написав радник голови ОДА.

За словами Поланського, ситуація спливла зовсім випадково 30 серпня, коли обласна служба у справах дітей намагалася влаштувати цього підлітка в дитячий будинок сімейного типу, а з'ясувалося, що він знаходиться в психіатричній лікарні з дигнозом "девіантна поведінка і сексуальні розлади".

"При спробі працівниками обласної служби у справах дітей встановити психологічний стан Д. та інших дітей, з'ясувалося, що чудесним чином з притулку пропали всі карти психологічної роботи з дітьми, журнал спостережень. Цих документів просто немає. Велася якась робота не велася - невідомо. Жодної картки. Жодного запису", - підкреслив радник.

Він також зазначив, що найбільше постраждав 8-річний хлопчик, він три місяці спав під ліжком і боявся вставати вночі в туалет.

    Реклама на dsnews.ua