• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

У Дніпрі "вчених" замість конференцій веселили секс-турами

Реклама на dsnews.ua
У Дніпрі правоохоронці ліквідували канал секс-туризму

"Під вигаданими приводами, наукові конференції, зустрічі в рамках міжнародного співробітництва та обміну досвідом, іноземці прилетіли в Україну. Їх зустрічали в аеропортах Запоріжжя, Харкова і перевозили в Дніпро",- розповів заступник начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Роман Захаров, повідомляє "ДС" з посиланням на поліцію Дніпропетровської області.

У Дніпрі "вчених" розселяли в готельно-ресторанних комплексах і знайомили з "програмою" секс-туру.

Дівчат іноземцям привозили в номери або везли чоловіків у місце, де вони могли самі вибрати дівчат. Деякі секс-туристи влаштовували собі екскурсію по місту з обраним гідом.

Вартість такого туру становила кілька тисяч доларів і включала переважно чотири дні з четверга по неділю. До надання секс-послуг були залучені близько 30 дівчат у віці від 18 до 25 років.

"Сума самої послуги залежала від тривалості спілкування з дівчатами та особливостей надання секс-послуги і доходила до 3,5 тисяч гривень. Тисячу з них забирав організатор, а решта йшла дівчатам. Всі "туристи" досить заможні люди. У себе на батьківщині вони, зазвичай, мають сім'ї, а сюди приїжджали "відпочити" на вихідні", - додав Захаров.

Бізнес організував громадянин Азербайджану 1991 року народження, який має постійний вид на проживання в Україні. В ніч на 9 вересня його затримали, коли він "забезпечував" туристів з Туреччини дівчатами. Фігурантові повідомлено про підозру за ст. 302 КК України (звідництво) КК України.

    Реклама на dsnews.ua