• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

В "ДНР" думають, як завадити Пушиліну втекти з коханкою до Росії

Ватажок невизнаної "ДНР" Денис Пушилін і "міністр" закордонних справ "ДНР" Наталія Никонорова мають наміри виїхати на ПМП в Росію, назавжди покинувши "республіку"

Пушилін і Никонорова
Пушилін і Никонорова
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила ексдепутатка "народної ради "ДНР" і член "громадської палати" Катерина Мартьянова, інформує "ДС".

Вона заявила, що особистий ноутбук Пушиліна був зламаний, і звідти людина з його оточення дістала цікаву інформацію.

"Підтвердження цьому – фото, які були завантажені з особистого ноутбука Пушиліна людиною з його близького оточення. На фото видно, що Никонорова не тільки діловий партнер Пушиліна, а його давня коханка. Також людині вдалося перечитати їхнє любовне листування, в якому обговорювався виїзд в РФ, в разі початку назріваючого народного повстання в "республіці", — написала Мартьянова у Facebook.

Вона додала, що "проєкт "Донецька Народна Республіка" — це штучно створена, тоталітарна державна структура, якою править тиран, а звичайні люди — це батраки, яких завжди тримають напівголодними і змушують працювати за копійки до "сьомого поту".

"Також, додам відому мені від співробітників "МГБ" достовірну інформацію про те, що Пушилін, за розпорядженням від своїх кураторів з РФ, закрив республіканські КПВВ не для того, щоб захистити громадян "ДНР" від коронавірусу, а насправді для того, що пенсіонери не змогли виїхати в Україну за пенсіями. Мета всього цього — таким чином омолодити "республіку", шляхом штучного знищення пенсіонерів голодом і не можливістю купити необхідні ліки", — заявила вона.

Міністр "ДНР"  Наталія Никонорова
Міністр "ДНР" Наталія Никонорова

"Я, разом з Андрієм Пургиним (ідеолог "ДНР" і ексголова "народної ради" "ДНР", — прим. "ДС"), вважаємо, що ми будь-якими шляхами не повинні допустити виїзду Пушиліна і Никонорової в РФ,адже вони повинні понести заслужене покарання за всі злочини скоєні перед народом Донбасу", — додала Мартьянова.

Як писала "ДС", російський терорист Ігор Гіркін (Стрєлков), який раніше очолював бойовиків "ДНР", стверджує, що генерали ФСБ Росії зробили собі статки на війні в Україні.

    Реклама на dsnews.ua