• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

У КМДА сказали, коли дозволять ресторанам Києва приймати гостей на літніх терасах

Приймати на літніх майданчиках гостей кафе та ресторани Києва зможуть тільки тоді, коли столиця вийде з "червоної" зони

Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі виданню Страна повідомив перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, передає "ДС".

За його словами, міська влада дозволила закладам громадського харчування встановлювати літні тераси ще з 15 квітня. Однак приймати гостей на них не можна до того моменту, поки Київ не вийде з "червоної" зони адаптивного карантину.

"Відповідно до карантинних обмежень, літні тераси ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування можуть працювати тільки на винос або на доставку. Це означає, що літні тераси поки функціонувати не можуть. Але ми дозволили ресторанам уже зараз встановлювати літні майданчики. Бажано, щоби після зняття суворих карантинних обмежень ресторани приймали клієнтів саме на літніх майданчиках, а не в приміщенні. Бо на відкритому повітрі менша ймовірність заразитися коронавірусом. Тобто ми даємо ресторанам можливість підготувати свої майданчики, щоб із першого дня зняття карантинних обмежень вони вже могли розміщувати на них гостей", — повідомив Кулеба.

Нагадаємо, карантин у Києві можуть посилити на Великдень і травневі свята. Місто вже готує додаткові заходи, щоби запобігти "коронавірусному" буму.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua